| | Feliks HANUSZ (1811-1876) Portret dziewczynki, 1854 olej, płótno dublowane, 37 (...) |
| | 264. Feliks HANUSZ (1811-1876) Portret dziewczynki, 1854 olej, płótno (...) |
Technik | | Malerei |
| | HANUSZ Feliks sygn. dat. na odwrocie olej, płótno 36.5x33 HANUSZ Feliks (...) |
Technik | | Ton |
| | HANUSZ Feliks Madonna z Dzieciątkiem olej, płótno dublowane, 83,5 x 67,2 cm; (...) |
Portret kobiety w błękitnym szalu |
| | HANUSZ Feliks Portret kobiety w błękitnym szalu olej, płótno, wym.: 34 x 26,5 (...) |