GUSTAFSSON Marie
Antibes - Plateau de Garoupé |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell |
| | 9334 D - GUSTAFSSON, Marie (Finland, samtida): "Antibes - Plateau de Garoupé", (...) |
GUSTAFSSON Marie
Sydländskt landskap |
Technik | | Aquarell |
| | 9336 D - GUSTAFSSON, Marie (Finland, samtida): Sydländskt landskap, signerad (...) |
GUSTAFSSON Marie
Marie (Finland |
Technik | | Malerei |
| | 9335 D - GUSTAFSSON, Marie (Finland, samtida): "Cap d´Antibes", signerad och (...) |
GUSTAFSSON Marie
Sydländskt landskap |
Technik | | Aquarell |
| | GUSTAFSSON, Marie (Finland, samtida): Sydländskt landskap, signerad och (...) |
GUSTAFSSON Marie
Technik | | Aquarell |
| | GUSTAFSSON, Marie (Finland, samtida): "Antibes - Plateau de Garoupé", signerad (...) |