Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | 17. Clement, Gunnar* Turku/Åbo, öljy/olja, sign. (...) |
Technik | | Aquarell |
| | 174. Clement, Gunnar Luetteloteksti vesiväri/akvarell, sign. 1926, (...) |
Technik | | Aquarell |
| | 144. Clement, Gunnar Luetteloteksti vesiväri/akvarell, sign. 1926, (...) |
Technik | | Aquarell |
| | 11. Clement, Gunnar Luetteloteksti vesiväri/akvarell, sign. 1926, (...) |
Technik | | Malerei |
| | 96. Clement, Gunnar sign. -49, (...) |