GULBRANDSEN Olaf
1873 - 1958
SHIP AT SEA |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | OLAF GULBRANDSEN (NORWEGIAN), SHIP AT SEA oil on panel, signed and dated 1911 (...) |
GULBRANDSEN Olaf
1873 - 1958
Skipsportrett av Brüssel, Harvel & Bygdø |
Technik | | Druck |
| | Olaf GULBRANDSEN (1873-1958) Opp. 3 stk. "Skipsportrett av Brüssel, Harvel & (...) |
GULBRANDSEN Olaf
1873 - 1958
Skuteportrett, dampskipet Ceylon |
| | Olaf GULBRANDSEN (1873-1958) Opp. "Skuteportrett, dampskipet Ceylon", sign. (...) |
GULBRANDSEN Olaf
1873 - 1958
Skuteportrett Sun Philp |
| | 705 Olaf GULBRANDSEN (1873-1958) Opp. "Skuteportrett Sun Philp", sign.-08. (...) |
GULBRANDSEN Olaf
1873 - 1958
DS Saima |
| | Olaf GULBRANDSEN (1873-1958) Opp. skuteportrett av "DS Saima", sign. Kra. (...) |