| | DATA AUKCJI 13.03.2012 087 Magdalena Gryska (ur. 1965 r., Poznań) Czerwony (...) |
| | DATA AUKCJI 20.10.2011 023 Magdalena Gryska (ur. 1965 r., Poznań) Skok, 2011 (...) |
| | Magdalena Gryska Basen, 2009 numer katalogowy: 10 olej, płótno 140x100 cm (...) |
| | Magdalena Gryska Basen, 2009 numer katalogowy: 31 olej, płótno 140x100 cm . Na (...) |
| | GRYSKA Magdalena olej, akryl/płótno, 25 x 35 cm sygn. i opisany na odwrocie: (...) |