Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Michał (Majlech) Gruszka (Grusz) (1911 - 1939) Portret mężczyzny, 1938 r. (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Michał (Majlech) Gruszka (Grusz) (1911 - 1939) Portret młodzieńca, 1938 r. (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Michał (Majlech) Gruszka (Grusz) (1911 - 1939) Portret marynarza, 1939 r. (...) |
Kobieta z bukietem kwiatów |
Technik | | Holzschnitt |
| | Michał (Majlech) Gruszka (Grusz) (1911 - 1939) Kobieta z bukietem kwiatów, (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Michał (Majlech) Gruszka (Grusz) (1911 - 1939) Żołnierz z karabinem, 1938 r. (...) |