GRABOWSKI Zygmunt
1892 - 1939
The Shepherd (illustration for "Płomyk") |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Bleistift, Papier |
| | Zygmunt Grabowski (1892 - 1939) The Shepherd (illustration for "Płomyk") (...) |
GRABOWSKI Zygmunt
1892 - 1939
Rekwizycja |
Technik | | Aquarell, Gouache |
| | Zygmunt GRABOWSKI (1892-1939) Lot No.: 1110 Rekwizycja, 1917 ołówek, akwarela, (...) |
GRABOWSKI Zygmunt
1892 - 1939
Snowman |
Technik | | Bleistift |
| | Zygmunt Grabowski (1892 - 1939) Snowman, 1930s pencil on cardboard, 19,8 x (...) |
GRABOWSKI Zygmunt
1892 - 1939
Grający na fujarce |
| | Zygmunt Grabowski 1892 Radom - 1939 BrześćGrający na fujarce ołówek, papier, (...) |
GRABOWSKI Zygmunt
1892 - 1939
Łodzie w zatoce |
| | Łodzie w zatoce olej, płótno, 63 x 90 cm; sygn. l. d.: Grabowski (...) |