GRABOWSKI Wojciech
1850 - 1885
Scena uliczna - Żebrak |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Mischtechnik, Karton |
| | Scena uliczna - Żebrak. Wojciech GRABOWSKI (1850-1885)Scena uliczna - Żebrak (...) |
GRABOWSKI Wojciech
1850 - 1885
Młyn |
| | Wojciech GRABOWSKI (1850-1885) Młyn, 1882 olej, deska, 37 x 26,5 cm; sygn. l. (...) |
GRABOWSKI Wojciech
1850 - 1885
Młyn |
GRABOWSKI Wojciech
1850 - 1885
Młyn |
| | 156. Wojciech GRABOWSKI (1850-1885) Młyn, 1882 olej, deska, 37 x 26,5 cm; (...) |
GRABOWSKI Wojciech
1850 - 1885
Młyn |
| | 141. Wojciech GRABOWSKI (1850-1885) Młyn, 1882 olej, deska, 37 x 26,5 cm; (...) |