Marx - Engels Platz v Berlíně |
Technik | | Gravieren |
| | Max Grabovski (1897-1981) Marx - Engels Platz v Berlíně dřevoryt, 22,5 x 33 (...) |
Karl Marx Allee v Berlíně |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Gravieren |
| | Max Grabovski (1897-1981) Karl Marx Allee v Berlíně dřevoryt, 25 x 37 cm, (...) |
Technik | | Gravieren |
| | Max Grabovski (1897-1981) Berlínská radnice dřevoryt, 32,5 x 19 cm, sign. PD (...) |
Technik | | Gravieren |
| | Max Grabovski (1897-1981) Radnice v Köpenicku (Německo) dřevoryt, 33 x 23 cm, (...) |
Technik | | Gravieren |
| | Max Grabovski (1897-1981) An der Spree (Na Sprévě) dřevoryt, 21,5 x 34 cm, (...) |