Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl |
| | Marek GRABOWSKI One gray akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie marek (...) |
Technik | | Acryl |
| | Marek GRABOWSKI PRZESTRZEŃ PROGRESYWNA, 2022 Akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. (...) |
Technik | | Pastelle, Papier |
| | Marek GRABOWSKI (ur. 1955) Lot No.: 323 Bez tytułu, 1992 pastel, papier; 29 x (...) |
| | Marek GRABOWSKI (ur. 1955) Lot No. 347 Bez tytułu, 1993 pastel, papier; 38,5 x (...) |
Technik | | Pastell |
| | Marek Grabowski (ur. 1955 r., Sosnowiec) Akt, 2006 r. pastel, akryl/papier, (...) |