GRABINSKI Henryk
1842 - 1903
Landscape with fishermen |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Henryk Grabinski (1842 - 1903) Landscape with fishermen, 1880s oil on canvas (...) |
GRABINSKI Henryk
1842 - 1903
Pejzaż z rzeką |
| | Henryk Grabiński (1842 Lwów - 1903 Lwów) Pejzaż z rzeką olej/płótno, 50 x 30 (...) |
GRABINSKI Henryk
1842 - 1903
Pejzaż jesienny w parku |
| | Henryk Grabiński (1843-1903) Pejzaż jesienny w parku olej, płótno; 62 x 100 (...) |
GRABINSKI Henryk
1842 - 1903
PEJZAŻ GÓRSKI |
| | GRABIŃSKI Henryk PEJZAŻ GÓRSKI Olej, płótno naklejone na dyktę; 39,5 x 60,5 cm (...) |
GRABINSKI Henryk
1842 - 1903
Pejzaż tatrzański ze sztafażem |
| | 223. Henryk GRABIŃSKI (1843-1903 Pejzaż tatrzański ze sztafażem olej płótno, (...) |