GOSCIMSKI Wladyslaw
1836 - 1894
Plaża w Kazimierzu nad Wisłą |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Władysław Gościmski (1836-1894)Plaża w Kazimierzu nad Wisłą olej, tektura, (...) |
GOSCIMSKI Wladyslaw
1836 - 1894
Dyliżans pędzi |
| | Władysław GOŚCIMSKI (1904-1979) Lot No. 117 Dyliżans pędzi olej, sklejka; 60 x (...) |
GOSCIMSKI Wladyslaw
1836 - 1894
Pejzaż z drzewami |
| | Władysław Gościmski 1836-1896Pejzaż z drzewami olej, tektura, 20,5 x 13 cm, (...) |
GOSCIMSKI Wladyslaw
1836 - 1894
Dyliżans pędzi |
| | Władysław GOŚCIMSKI (1904-1979) Lot No.: 128 Dyliżans pędzi olej, sklejka; 60 (...) |
GOSCIMSKI Wladyslaw
1836 - 1894
Targ koński |
| | GOŚCIMSKI Władysław Targ koński olej/płyta, 48 x 68 cm sygnowany p. d.: ````W. (...) |