Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Gelatinesilberabzug |
| | GOS, ÉMILE (Genève 1888 - 1969 Lausanne) : "Église de Münster"; (...) |
Technik | | Silberabzug |
| | JEAN GIONO Jean Giono, ca. 1930. Tirage argentique sur papier cartoline (...) |
La Division de Montagne 10... |
| | 1910 GOS, ÉMILEGenève 1888 - 1969 Lausanne"La Division de Montagne 10...". (...) |
| | Emil Goś Sikorka Bogatka, 2017 akryl, olej, płótno, 30 x 20 cm, sygn. l.g. |
Technik | | Tempera |
| | Emil Goś Modliszka Storczykowa, 2017 tempera, akryl, olej wodorozcieńczalny, (...) |