GODDARD Michael
THE LAST MARTINI |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Giclée, Paper |
| | 40 MICHAEL GODDARD (AMERICAN, B.1960) THE LAST MARTINI GICLEE ON CANVAS; (...) |
GODDARD Michael
BROADWAY, NEWYORK |
Technik | | Druck |
| | BROADWAY, NEWYORK Michael Godard H 30" x W 38" Limited Edition Print onCanvas (...) |
GODDARD Michael
HEAVENLY CHARDS |
Technik | | Aquarell |
| | HEAVENLY CHARDS Michael Godard H 30" x W 43" Limited Edition ColouredPrint on (...) |
GODDARD Michael
Caddy Shack |
Technik | | Druck |
| | MICHAEL GODARD, Caddy Shack, a signed Limited Edition print, 293/395, 39cm x (...) |
GODDARD Michael
Olives Gone Wild |
Technik | | Lithographie |
| | Michael Goddard (American, 20th century) Olives Gone Wild and Martini Limbo (...) |