GNIAZDOWSKA Bogna
Bogna Gniazdowska |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Bogna Gniazdowska Szarówka, 1995 r. olej , płótno, 33 x 27 cm, sygn. p.d.: BG (...) |
GNIAZDOWSKA Bogna
Hydroterapia |
Technik | | Gouache |
| | GNIAZDOWSKA BognaHydroterapia gwasz 50x70cm (...) |
GNIAZDOWSKA Bogna
3 torebki |
| | GNIAZDOWSKA Bogna 3 torebki, 2009 olej, płótno, 30x100 cm GNIAZDOWSKA Bogna (...) |
GNIAZDOWSKA Bogna
Przyjaciel |
| | Olej, płótno, 73x100 cm GNIAZDOWSKA Bogna Bogna Gniazdowska, ur. 1964. Studia (...) |
GNIAZDOWSKA Bogna
Komplet |
| | Bogna GNIAZDOWSKA (ur. 1964) Komplet, 2007 olej, płótno 41 x 60 cm; sygn. p. (...) |