GLEISSNER Hans
1880 - 1935
Wenecja. Widok na kościół San Giorgio Maggiore. |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Hans Gleissner | Wenecja. Widok na kościół San Giorgio Maggiore. Upcomin (...) |
GLEISSNER Hans
1880 - 1935
Hafen |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | GLEISSNER, Hans (1880-1935), "Hafen", Aquarell/Papier, 35 x 45 (...) |
GLEISSNER Hans
1880 - 1935
Venice. View of the San Giorgio Maggiore |
Technik | | Ol, Leinwand, Papier |
| | Hans Gleissner XX Venice. View of the San Giorgio Maggiore oil/canvas, 65 x 90 (...) |
GLEISSNER Hans
1880 - 1935
Hafen |
GLEISSNER Hans
1880 - 1935
Hafen |