GŁOWACKI Zdzisław
1917 - 1987
Bez tytułu |
Technik | | Lithographie |
| | Zdzisław Głowacki (1919 - 1987) | Bez tytułu litografia/papier, 20 x 20 cm, 0 (...) |
GŁOWACKI Zdzisław
1917 - 1987
Akt męski |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Tinte, Papier |
| | Zdzisław GŁOWACKI Lot No.: 352 Akt męski tusz, papier; 38 x 22 cm (w świetle (...) |
GŁOWACKI Zdzisław
1917 - 1987
Bez tytułu |
| | Zdzisław GŁOWACKI Lot No.: 317 Bez tytułu olej, płótno; 65 x 54 cm; sygn. p. (...) |
GŁOWACKI Zdzisław
1917 - 1987
Akt męski |
Technik | | Tusche, Papier |
| | Zdzisław GŁOWACKI (1919-1987) Lot No. 409 Akt męski tusz, papier; 38 x 22 cm (...) |
GŁOWACKI Zdzisław
1917 - 1987
Bez tytułu |
| | Zdzisław GŁOWACKI (1919-1987) Lot No. 316 Bez tytułu olej, płótno; 65 x 54 cm; (...) |