GŁOWACKI Janusz Rafał
1959
Kompozycja |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | J. GŁOWACKI, 2 poł. XX w. Lot No.: 353 Kompozycja, 1992 olej, płótno naklejone (...) |
GŁOWACKI Janusz Rafał
1959
Kopciuszek |
| | Janusz Rafał GŁOWACKI Kopciuszek Olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: J. R. (...) |
GŁOWACKI Janusz Rafał
1959
Typologizacje perseweracyjne |
| | Janusz Głowacki | Typologizacje perseweracyjne, 2021Upcomin (...) |
GŁOWACKI Janusz Rafał
1959
PIERWOWZÓR KARTOGRAFII LAJKONIKA POZA MURAMI MIASTA |
| | Janusz Rafał GŁOWACKI PIERWOWZÓR KARTOGRAFII LAJKONIKA POZA MURAMI MIASTA (...) |
GŁOWACKI Janusz Rafał
1959
KOPCIUSZEK |
| | Janusz Rafał GŁOWACKI KOPCIUSZEK Olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: J.R. (...) |