Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | GOTH MAURICE Sarika sur la dune Huile sur panneau. Huile sur panneau. Obtenir. (...) |
Laan met wandelaars, mogelijk in Brugge |
| | Maurice Góth (Hongaars, Nederlands, 1873-1944) Laan met wandelaars, mogelijk (...) |
Zuschreibung | | Zugeschrieben |
| | Maurice Göth. 1873 - 1944. Vase with flowers. Veere 1934. Oil on canvas. (...) |
Haven van Veere, met de toren van St. Tropez |
Technik | | Doek |
| | Maurice Góth (1873-1944) 'Haven van Veere, met de toren van St. Tropez', (...) |
| | GÓTH, Maurice (1873-1944), "Dorf in den Karpaten", Öl/Lwd., 24 x 30, auf (...) |