Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell, Pastell |
| | Antoš Frolka (1877-1935) Při práci akvarel, pastel, papír, 1933, 21 x 29 cm, (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Antoš Frolka (1877-1935) Ančka Falešníková akvarel, papír, 1918-1924, 45,5 x (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Anton Frolka, watercolour, study of a vagabond, signed , 26ins x 16ins, framed |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | Frolka Antoš (Kněždub 1877 - 1935 Dúbravka) Young Men, signed A. Frolka bottom (...) |
Technik | | Ol, Sperrholz |
| | Frolka Antoš (Kněždub 1877 - 1935 Dúbravka) Gleaning, signed and dated A. (...) |