FRIEDRICH Ernst
1951 - 1984
o.T. |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | O.T. FRIEDRICH, ERNST (geb. 1951 Hall in Tirol) Öl auf Lwd. R. u. signiert. (...) |
FRIEDRICH Ernst
1951 - 1984
Plano del Metro de París |
Technik | | Mischtechnik, Papier |
| | FRIEDERICH, ERNST (1951) Descripción "Plano del Metro de París". Técnica mixta (...) |
FRIEDRICH Ernst
1951 - 1984
Plano del Metro de París |
| | Autor: FRIEDERICH, ERNST (1951) Descripción "Plano del Metro de París". (...) |
FRIEDRICH Ernst
1951 - 1984
Plano del Metro de París |
FRIEDRICH Ernst
1951 - 1984
Métro |
Technik | | Collage, Holztafel |
| | Ernst FRIEDRICH (Né en 1951) Autrichien Métro, 1983 Quatre techniques mixtes (...) |