Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Pavel Forman (1920) Spruce landscape oil, cardboard, 50 x 71 cm, signed (...) |
DĚŠTNÝ PRALES V AUSTRÁLII |
| | DĚŠTNÝ PRALES V AUSTRÁLII FORMAN Pavel (1920 – 2008) Olej na lepence, 32 x 51 (...) |
Voralpenlandschaft im Winter |
Technik | | Ol, Leinen |
| | Forman, Pavel geb 1920, Öl auf Leinen, Voralpenlandschaft im Winter, rechts (...) |
| | Pavel Forman (1920) Seacost oil on fiberboard, 61 x 75,5 cm, sign. lower/right (...) |
| | Forman Pavel (Prague 1920) View of Čáslav, signed P. Forman bottom right, oil (...) |