FINKELSTEIN Samuel
1890 - 1942
Portrait d\’homme barbu |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Samuel FINKELSTEIN (1890 1942) Portrait d'homme barbu, 1909 Huile sur toile (...) |
FINKELSTEIN Samuel
1890 - 1942
Wiejska dziewczyna z dzbanem |
| | Samuel FINKELSTEIN (1890-1942) Lot No. 48 Wiejska dziewczyna z dzbanem, 1935 (...) |
FINKELSTEIN Samuel
1890 - 1942
| | Samuel FINKELSTEIN (1890-1942) Lot No.: 115 Wiejska dziewczyna z dzbanem, 1935 (...) |
FINKELSTEIN Samuel
1890 - 1942
Pejzaż górski |
Technik | | Aquarell |
| | Samuel FINKELSTEIN (1890-1942) Pejzaż górski [Pejzaż leśny], ok. 1925 (...) |
FINKELSTEIN Samuel
1890 - 1942
Małe miasteczko |
| | Samuel FINKELSTEIN (1890-1942) Małe miasteczko, ok. 1930 olej, płótno, 52 x 61 (...) |