Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Pastelle, Papier |
| | Barzó, Endre (1898 - 1953) Thunderstorm, 1930 60x72,5 cm Pastel on paper (...) |
| | Barzó Endre (1898-1953) Lovasok (1930) Technika: olaj, vászon Méret: 90 x 75 (...) |
Technik | | Kohlezeichnung |
| | 373. Barzó Endre Womancoal on paper420*280 mms.l.r.: Barzó E.Supposedly (...) |
Technik | | Kohlezeichnung, Papier |
| | 343. Endre Barzó (Nyíregyháza, 1898 - Nagykálló, 1953)At the table, 1929coal (...) |
Technik | | Zeichnung |
| | Barzó Endre (1898-1953): Ülő nő Szén, papír, 410 x 280 mm J.j.l.: Barzó E |