EJSMOND Franciszek, Franz
1859 - 1931
Rodzina przy stole |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Ol, Holztafel, Papier |
| | Franciszek Ejsmond | Rodzina przy stole olej/deska, 22,5 x 17,5 cm, sygnowany (...) |
EJSMOND Franciszek, Franz
1859 - 1931
A portrait of a man |
Technik | | Bleistift |
| | Franciszek Ejsmond (1894 - 1939) A portrait of a man, 1880 pencil/paper, 49 x (...) |
EJSMOND Franciszek, Franz
1859 - 1931
Woman portrait |
Technik | | Bleistift, Papier |
| | Franciszek Ejsmond (1894 - 1939) Woman portrait, 1880 pencil/paper, 43 x 32 cm (...) |
EJSMOND Franciszek, Franz
1859 - 1931
Hunt with an eagle-owl |
Technik | | Ol, Leinwand, Papier |
| | Franciszek Ejsmond (1894 - 1939) Hunt with an eagle-owl, 1908 oil on canvas, (...) |
EJSMOND Franciszek, Franz
1859 - 1931
Morskie oko |
| | Franciszek Wójcik 1903 Wojciechowo - 1984 ZakopaneMorskie oko olej, płótno, 54 (...) |