Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Marek Dzwonkowski (1952) | Bez tytułu, 1988 olej/płótno, 61 x 74 cm, sygnowany (...) |
Technik | | Gouache |
| | Marek Dzwonkowski (1952) | "Czerwone kalosze", ilustracja, około1977 (...) |
Technik | | Gouache |
| | Marek Dzwonkowski (1952) | "Czerwone kalosze", ilustracja gwasz/papier, 14,5 x (...) |
| | Marek Dzwonkowski (b. 1952) Untitled, 1988 oil/canvas, 61 x 74 cm signed and (...) |
| | DZWONKOWSKI Marek Przestraszony olej, płótno, 27 x 33,5 cm; na odwrocie (...) |