Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquatinta |
| | Bohdan Dušek (1981) Zajícova konvička lept, akvatinta, 2002, 46,3 x 54 cm, (...) |
Technik | | Linolschnitt |
| | Bohdan Dušek (1981) Psí srdce linoryt, 20,8 x 29,8 cm, sign. PD Bohdan Dušek, (...) |
Technik | | Linolschnitt |
| | Bohdan Dušek (1981) Jazzové opice linoryt, 42,2 x 30 cm, sign. PD Bohdan (...) |
Technik | | Linolschnitt |
Technik | | Linolschnitt |