Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Pigment |
| | LENNART DUREHED född 1950 Gävle, 2007 Signerad, daterad och numrerad på (...) |
Technik | | C-print |
| | 297. Lennart Durehed Born 1950 "Norrköpings hamn", 1997. Signed Lennart (...) |
Technik | | Platindruck |
| | 296. Lennart Durehed Born 1950 "Omaha Beach, Normandie", 1985. Signed Lennart (...) |
Technik | | Vintage gelatin silver print |
| | 104. LENNART DUREHED, född 1950, Forsakar, Skåne juli LENNART DUREHED född (...) |
| | 105. LENNART DUREHED, född 1950, Stockholm april 1980 LENNART DUREHED född (...) |