DUNCAN JNR. Edward
1846-1909
Gower Mill |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell |
| | Edward Duncan Jnr. (British, 1846-1909) Gower Mill; Field Path Between (...) |
DUNCAN JNR. Edward
1846-1909
Near Penmaen, Gower; and Middleton, Gower |
Technik | | Aquarell |
| | Edward Duncan Jnr. (British, 1846-1909) Near Penmaen, Gower; and Middleton, (...) |
DUNCAN JNR. Edward
1846-1909
Gower Mill |
Technik | | Aquarell |
DUNCAN JNR. Edward
1846-1909
Gower Mill |
Technik | | Aquarell |
DUNCAN JNR. Edward
1846-1909
Technik | | Aquarell |