DUDEK Joanna
„O pełni - flow I” |
| | Zobacz jeszcze: następny obraz z tej aukcji całą ofertę aukcyjną inne obrazy (...) |
Technik | | Acryl |
| | Joanna Dudek O pełni IV, 2010 numer katalogowy: 27 olej, akryl, płótno 30x40 (...) |
DUDEK Joanna
O pełni V, dyptyk |
Technik | | Acryl |
| | Joanna Dudek O pełni V, dyptyk, 2010 numer katalogowy: 32 akryl, płótno 30x40 (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl |
| | DUDEK Joanna O pełni II, dyptyk, 2010 Akryl, płótno; 30 x 40 cm Sygn. na (...) |
DUDEK Joanna
O pustce-pink pop I |
Technik | | Acryl |
| | DUDEK Joanna O pustce-pink pop I akryl/płótno 30x40 cm Sygn.na odwrocie:JOANNA (...) |