| | 46 Magdalena Dreścik (ur. 1992) Bez tytułu, 2017 olej, płóno, 100 x 120 cm, (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Magdalena Dreścik (ur. 1992)Kod, 2020 olej, płótno, 120 x 160 cm, sygnowany na (...) |
| | Magdalena Dreścik ur. 1992Bez tytułu, 2017 olej, płóno, 100 x 120 cm, sygn. na (...) |
| | Magdalena Dreścik ur. 1992 Osada, 2017 olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na (...) |
| | 42. Magdalena Dreścik ur. 1992 Bez tytułu, (...) |