DORADA KRAWCZYK Alina
1952
Radykalnie |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Alina Dorada-Krawczyk ur. 1952Radykalnie 2016, olej, płótno, 100 x 100 cm, (...) |
DORADA KRAWCZYK Alina
1952
Gold |
| | Alina Dorada-Krawczyk ur. 1952 Gold, 2011 olej, płótno, 90 x 110 cm, sygn. (...) |
DORADA KRAWCZYK Alina
1952
Kolejność |
| | Alina Dorada-Krawczyk Kolejność, 2012 olej, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany, (...) |
DORADA KRAWCZYK Alina
1952
Wyspa |
| | Alina Dorada-Krawczyk (ur. 1952 r.) Wyspa, 2006 olej, płótno, 80 x 100 (...) |
DORADA KRAWCZYK Alina
1952
Stan ducha |
| | Alina Dorada-Krawczyk (ur. 1952 r.) Stan ducha, 2007 olej, płótno, 120 x 60 (...) |