DOOYEWAARD Jaap Jacob
1876 - 1969
Under the umbrella |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Jacob Dooijewaard (1876-1969) , Under the umbrella', signed and dated 'J. (...) |
DOOYEWAARD Jaap Jacob
1876 - 1969
'Stilleven met witte Chineesche pot' / A still life with an Asian figurine, a bowl of fruit, pot and plate on a draped table |
| | Jacob Dooijewaard (1876-1969) 'Stilleven met witte Chineesche pot' / A still (...) |
DOOYEWAARD Jaap Jacob
1876 - 1969
Still life with pipe |
| | Jacob Dooijewaard (Dutch, 1876-1969). Still life with pipe, oil on canvas, (...) |
DOOYEWAARD Jaap Jacob
1876 - 1969
Noorse vluchtelinge |
Technik | | Doek |
| | Jacob Dooijewaard (1876-1969) 'Noorse vluchtelinge', gesigneerd en gedateerd (...) |
DOOYEWAARD Jaap Jacob
1876 - 1969
Gezicht op Hattem |
Technik | | Malerei |
| | Jacob Dooijewaard (1876-1969) 'Gezicht op Hattem', gesigneerd r.o., board. (...) |