Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Ol, Acryl, Leinwald |
| | Andrzej Domżalski (b. 1945) "Colorful stockings II", 2021 oil, acrylic/canvas, (...) |
Technik | | Acryl, Karton |
| | Andrzej Domżalski (ur. 1945 r.)Akt, 2009 akryl, karton, 46 x 65 cm w świetle (...) |
Technik | | Acryl, Karton |
| | Andrzej Domżalski ur. 1945 r.Jagodowy dżem, 2013 r. akryl, tusz, karton, 39,5 (...) |
Kapelusze na wietrze, z cyklu Latawce |
| | Andrzej DOMŻALSKI Kapelusze na wietrze, z cyklu Latawce Olej, akryl, płótno, (...) |
Technik | | Acryl |
| | Andrzej DOMZALSKI Latawce na niebie II Olej, akryl, 130 x 90 cm, 2018 r., (...) |