DOBRZYNSKI Stanislaw
1897-1949
Wielce skonfundowana dama i |
| | Dieses Kunstwerk wurde wiederholt in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2009-12-16 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
Technik | | Malerei |
| | 121. Stanisław DOBRZYŃSKI (1897 - 1949) Wielce skonfundowana dama (...) |
DOBRZYNSKI Stanislaw
1897-1949
Karykatura Miry Zimińskiej |
Technik | | Tusche |
| | Karykatura Miry Zimińskiej Cena: 1 200 zł tusz, papier, 29 x 26,5 cm; sygn. p. (...) |
DOBRZYNSKI Stanislaw
1897-1949
Mecenas Kobyliński - karykatura |
Technik | | Tusche |
| | piórko, tusz, akwarela, papier, 30,2 x 24 cm; sygn. p.g.: St. Dobrzyński / (...) |
DOBRZYNSKI Stanislaw
1897-1949
Wielce skonfundowana dama i wymęczony pierot |
| | Dieses Kunstwerk wurde wiederholt in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2005-10-19 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
Technik | | Tusche |
| | Wielce skonfundowana dama i wymęczony pierotpiórko, tusz, akwarela, papier, (...) |
DOBRZYNSKI Stanislaw
1897-1949
Kozacy-karykatura (1912?) |
Technik | | Tusche |
| | Kozacy-karykatura (1912?) sygnowany, datowany p.d. ołówek, tusz, akwarela, (...) |