Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Po drugiej stronie rzeki, 1997 . Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959) Lot No.: (...) |
Wędrówka słońca - z cyklu: Druga pora roku |
| | Wędrówka słońca - z cyklu: Druga pora roku, 2017. Małgorzata JENTA-DMITRUK (...) |
| | Małgorzata JENTA - DMITRUK (ur. 1959) Drzewa na białej ścieżce, 2013 olej, (...) |
Idę do ciebie zieloną ścieżką |
| | Idę do ciebie zieloną ścieżką - z cyklu "Życie na polach", 2015 olej, płótno; (...) |
Aleja - z cyklu: "Wszystkie słońca świat |
| | 429. Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959) Aleja - z cyklu: "Wszystkie słońca (...) |