Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Jan Derek Magda , 2018 oil/canvas, 100 x 100 cm signed and dated lower left: (...) |
| | Jan DEREK Akt w b��kitach, 2019 r. Olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie. |
| | Jan DEREK Akt olej na płótnie 100 x 120 cm, sygn. p.d., 2019. |
| | Jan Derek Akt, 2018 olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.g. |
| | Jan DEREK Akt Olej, płótno, 80 x 100 cm, 2018, sygn. p.d.: DEREK'18. Absolwent (...) |