de VOOGT Kees
1893 - 1973
Dutch canal scene |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Kees De Voogt (1893-1973) Oil on canvas Dutch canal scene, signed lower right, (...) |
de VOOGT Kees
1893 - 1973
FIGURES ON A FROZEN RIVER |
| | Lot 9 *** VOOGT (DUTCH, 20 TH CENTURY) FIGURES ON A FROZEN RIVER OIL ON PANEL; (...) |
de VOOGT Kees
1893 - 1973
Boot en steigertjes aan de waterkant |
| | Lot 133: Kees de Voogt (1893-1973)(8 views) Description: Boot en steigertjes (...) |
de VOOGT Kees
1893 - 1973
Rotterdams havengezicht |
| | Kees de Voogt (1893-1973) Rotterdams havengezicht r.o. get., 69x89 (...) |
de VOOGT Kees
1893 - 1973
Boerenhofje met koe |
Technik | | Aquarell |
| | VOOGT, Kees de (geb. Rotterdam 1893) "Boerenhofje met koe" Aquarel, afm. 36 x (...) |