'Inner harbour' / 'Binnenhaven' |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Ol, Papier |
Kurzbeschreibung | | Jaap de Carpentier (1921-1996) 'Inner harbour' / 'Binnenhaven' (1967) (...) |
Technik | | Aquarell, Tusche, Karton |
Kurzbeschreibung | | JAAP DE BOER Natacha Illustration originale à l'encre de chine et aquarelle, (...) |
Kurzbeschreibung | | Jaap de Carpentier (1921-1996) Drie muzikale clowns gesigneerd en gedateerd (...) |
Stilleven met kan, schaal en vis |
Kurzbeschreibung | | Jaap de Carpentier (1921-1996) Stilleven met kan, schaal en vis, linksonder (...) |
Technik | | Malerei |
Kurzbeschreibung | | Signed and dated 62 l.l. Annotated verso Oil on canvas, 60 x 85 (...) |