de BRADE Antoni
1887 - 1973
RYBAK WYCIĄGAJĄCY RYBĘ Z SIECI |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Antoni DE BRADE RYBAK WYCIĄGAJĄCY RYBĘ Z SIECI Olej, płyta, 29 x 35 cm, sygn. (...) |
de BRADE Antoni
1887 - 1973
BRADE ŁODZIE NA BRZEGU |
| | Antoni DE BRADE ŁODZIE NA BRZEGU Olej, płyta, 48,5 x 61 cm, sygn. podwójnie (...) |
de BRADE Antoni
1887 - 1973
BRADE SIECI |
| | Antoni DE BRADE SIECI Olej, tektura, 45 x 61 cm, sygn. p.d.: A. de Brade, z (...) |
de BRADE Antoni
1887 - 1973
Zima w Zakopanem |
| | Antoni de BRADE (1887-1973) Lot No. 112 Zima w Zakopanem, 1935 olej, płótno; (...) |
de BRADE Antoni
1887 - 1973
Rybak przy sieci |
| | Antoni DE BRADE "Rybak przy sieci" olej, tektura , 34,5 x 49,5 cm sygn. p.d.: (...) |