Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Linolschnitt |
| | Maria Dawska (1909 - 1993) "Oceanic Composition", 1960 linocut/paper, 88.5 x (...) |
| | Maria DAWSKA (1909-1993) Lot No. 339 Bajki malowane. Babie lato olej, płyta (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Maria DAWSKA Kwiaty Akwarela, papier, 41,5 x 29,5 cm; sygn. p.d.: M. (...) |
Technik | | Tusche, Papier |
| | Maria Dawska (1909 - 1993) | "Wyścig pokoju", rysunek, 1955 tusz/papier, 25,5 (...) |
Technik | | Tusche, Papier |
| | Maria Dawska (1909 - 1993) | "Wyścig pokoju", rysunek, 1955 tusz/papier, 20,5 (...) |