Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Zdeněk Daněk (1977) Jehla olej, sololit, 2011, 61 x 101 cm, sign. vzadu Z. (...) |
| | Zdeněk Daněk (1977) Kingfisher oil, wooden board, 2007, 50,5 x 57,5 cm, signed (...) |
Technik | | Ol, Sperrholz |
| | Zdeněk Daněk (1977) Pařízek from Jevan oil, plywood, 2003, 30 x 41,5 cm, (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Zdeněk Daněk (1977) Burianovská abstrakce kvaš, papír, 66,7 x 47,7 cm |
| | Zdeněk Daněk (1977) Bachlanovi daňci olej, deska, 2010, 35 x 35 cm |