DAMASIEWICZ Witold
1919 - 1996
SKORPION OGRODOWY |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Witold DAMASIEWICZ SKORPION OGRODOWY, 1991 Olej, płótno, 57 x 52 cm, sygn. (...) |
DAMASIEWICZ Witold
1919 - 1996
Skorpion ogrodowy |
| | Skorpion ogrodowy, 1991 . Witold DAMASIEWICZ (1919-1996) Lot No.: 432 olej, (...) |
DAMASIEWICZ Witold
1919 - 1996
Kałuża 3 |
| | Witold DAMASIEWICZ (1919-1996) Lot No.: 312 Kałuża 3, 1986 olej, płótno; 75 x (...) |
DAMASIEWICZ Witold
1919 - 1996
KAŁUŻA |
| | Witold DAMASIEWICZ KAŁUŻA Olej, płótno, 75 x 90 cm, sygn. p.d.: monogram (...) |
DAMASIEWICZ Witold
1919 - 1996
Sercowe uniesienie |
| | Witold DAMASIEWICZ (1919-1996) Sercowe uniesienie olej, płótno; 40 x 40 cm; (...) |