DĄBROWSKA SIEMASZKIEWICZ Danuta
XX
High Fashion |
Technik | | Giclée, Paper |
| | Danuta DĄBROWSKA-SIEMASZKIEWICZ High Fashion, 1999 Druk giclee, papier (...) |
XX
MIASTO |
| | DĄBROWSKA-SIEMASZKIEWICZ Danuta olej/płótno 81 x 100 cm, sygn. l.d.: ````D.D. (...) |
XX
ELEGANCKA ULICA W WIELKIM MIEŚCIE W LATACH |
| | DĄBROWSKA-SIEMASZKIEWICZ Danuta olej na płótnie 60 x 70 cm sygnowany p.d. "D. (...) |
XX
Miasto |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | DĄBROWSKA-SIEMASZKIEWICZ Danuta Miasto Olej, płótno; 70 x 60 cm Sygn.p.d.: D. (...) |
XX
Kobieta w czerwonym samochodzie |
Technik | | Mischtechnik |
| | DĄBROWSKA-SIEMASZKIEWICZ Danuta Kobieta w czerwonym samochodzie, 2004 grafika (...) |