Technik | | Gravieren |
| | Zbigniew Czop (b. 1943) "Conversation" copper-plate engraving/paper, 18 x 21 (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Gravieren |
| | Zbigniew Czop ur. 1943 Nowy SączKąpiel, 2015 r. miedzioryt, papier, 23 × 21 cm (...) |
Technik | | Gravieren |
| | Zbigniew Czop ur. 1943 Nowy SączDroga do Kioto II, 2011 r. miedzioryt, papier, (...) |
Technik | | Mezzotinto-Verfahren, Schabkunst |
| | Zbigniew Czop ur. 1943Upadek Szawła, 1990 r. miedzioryt, papier, 27 x 22 cm, (...) |
Technik | | Kupferstich, Farbig |
| | Zbigniew CZOP (ur. 1943) Lot No.: 1310 miedzioryt, papier; 27 x 21,5 cm (...) |