Technik | | Aquarell |
| | Józef Czerwiński (1907) | "Słoniątko", projekt ilustracji, 1958 akwarela, (...) |
Technik | | Tinte, Papier |
| | Jozef Czerwinski (b. 1907) "Przygody malego Angu" - alternative illustration (...) |
Technik | | Aquarell, Tinte, Papier |
| | Jozef Czerwinski (b. 1907) "Przygody malego Angu", an alternative version of (...) |
| | Jozef Czerwinski (b. 1907) "Sloniatko", an alternative version of (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell |
| | Józef Czerwiński (ur. 1907, Warszawa) Żaby - ilustracja, lata 60. XX w. (...) |