CZECHOWSKI Leon
1888 - 1938
Obserwatorium w okopach |
Technik | | Bleistift, Papier |
| | Leon Czechowski (1888 - 1938) "Obserwatorium w okopach" pencil/paper, 28 x 32 (...) |
CZECHOWSKI Leon
1888 - 1938
Chorąży Miś |
| | Leon Czechowski (1888 - 1938) "Chorąży Miś" pencil, crayon/paper, 33 x 27.5 cm (...) |
CZECHOWSKI Leon
1888 - 1938
Czwartak |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Leon Czechowski (1888 - 1938) "Czwartak" pencil/paper, 21 x 15 cm (dimensions (...) |
CZECHOWSKI Leon
1888 - 1938
Białe róże w wazonie |
| | Leon Czechowski (1888 - 1938 Bydgoszcz) Białe róże w wazonie, 1911 r. (...) |
CZECHOWSKI Leon
1888 - 1938
Portret |
| | CZECHOWSKI Leon Olej na tekturze, 36,5 x 28,5 cm, sygn. l.d.: Czechowski L. (...) |