Wizja pisarza - Portret Henryka Sienkiewicza |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Florian CYNK (1838-1912) Lot No.: 78 Wizja pisarza - Portret Henryka (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Floryan CYNK (1838-1912) Lot No. 7 Portret Jana Matejki, 1874-1876 drzeworyt, (...) |
Długosz z synami Kazimierza Jagiellończyka |
Technik | | Aquarell |
| | Florian Cynk (1838 Kraków - 1912)Długosz z synami Kazimierza Jagiellończyka (...) |
| | Florian Cynk 1838-1912Portret Pani Genowefy, 1887 r. olej, płótno, 37 x 30 cm (...) |
Portrait of Tadeusz Kosciuszko |
Technik | | Pastelle, Papier |
| | Portrait of Tadeusz Kosciuszko pastel on paper, 82 x 58 cm signed lower right: (...) |