Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | 26Jacek Cyganek Bez tytułu akryl, płótno, 50 x 50, sygn. p.d.: Jacek Cyganek |
Technik | | Ol, Acryl, Leinwald |
| | Jacek Cyganek Przyjaciółko moja, 2020 olej, akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. (...) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Jacek Cyganek Wonderful child, 2020 acrylic on canvas, 80 x 100 cm signed (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | Jacek Cyganek Paradise, 2020 technika własna, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: (...) |
Technik | | Tempera |
| | Jacek Cyganek Maestro, można piłeczkę?, 2018 tempera żółtkowa, płótno, 80 x (...) |