CSALLOKOZI Farkas Lorinc
1898 - 1966
Harvest |
| | Lőrinc Csallóközi Farkas (1898-1966) Harvest Technique: oil, canvas (...) |
CSALLOKOZI Farkas Lorinc
1898 - 1966
Harvest |
CSALLOKOZI Farkas Lorinc
1898 - 1966
Kisvárosi utca |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966) Kisvárosi utca Technika: olaj, vászon (...) |
CSALLOKOZI Farkas Lorinc
1898 - 1966
Pri mlyne |
Technik | | Ol, Holz |
| | FARKAS CSALLÓKÖZI LŐRINC (1898 - ?)Pri mlyne Rok: Okolo 1925 Technika: Olej na (...) |
CSALLOKOZI Farkas Lorinc
1898 - 1966
Landscape with windmill |
| | 667. Farkas Lőrinc, Csallóközi (Lakszakállas, 1898 - Budapest, 1973) Landscape (...) |